Экскурсия Луцк -Шацкие озера -2 дня

План туру:
1 день
09:00 -Виїзд зі Львова  
Берестечко-Пляшева -огляд Національного заповідника “Поле Берестейської битви”
Берестечко-Пляшева. В цих місцях знаходиться Національний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестейської битви”, адже тут у 1651р. відбулася трагічна битва козаків під проводом Б.Хмельницького з польським коронним військом. На місці битви збудована ефектна церква-мавзолей святого Георгія (1914р.) а з сусіднього села перенесена дерев’яна церква святого Михайла (1650р.).
Обід
Дубно - екскурсія по замку
Дубенський історико-культурний заповідник включає в себе 29 визначних пам’яток міста. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубненський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627р.), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643р.) та синагогу (ХІХ ст.).
Тараканів -огляд форту.
У 1885-1890рр. у Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.
Клевань - екскурсія тунелем кохання
Клевань. Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.
Вечеря
Луцьк - поселення в готель о 22:00
 
2 день
Сніданок і виїзд  
Луцьк - екскурсія по місту та замку 
Луцьк - сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384рр.) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.).
В місті також можна оглянути церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610р.), лютеранську кірху (1907р.), Хтестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626р.) та церкву св. Трійці (1752р.)
А на десерт Вас чекає луцький будинок з химерами художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.
Колодяжне -огляд музею 
В цьому маленькому волинському селі провела велику частину свого життя найвизначніша українська поетеса Леся Українка. Шанувальників її творчості гостинно запрошує до себе Літературно-меморіальний музей-садиба Лесі Українки.
Обід 
Шацьк -огляд озер.
Шацькі озёра- група з понад 30 озер в Любомльському та Шацькому районах Волинської області України, в межиріччі Прип'яті і Західного Бугу. Шацькі озера розташовані серед лісових масивів, в яких побудована велика кількість баз і таборів відпочинку. Для охорони рідкісних природних комплексів у районі Шацьких озер в 1983 році створено Шацький національний природний парк площею 32 500 га.
22:00 -Повернення до Львова
 
ВАРТІСТЬ туру для групи з 17 осіб = 1 890 грн.
 
 
У вартість туру ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом,
- проживання  готель «Кедем» у м. Луцьк, комфортні 2-х, 3-місні номери зі зручностями у номері,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в музеях,
- страхування на час подорожі,
- харчування (обід у 1 день, вечеря у 1 день, сніданок у 2 день, обід у 2 день).
 
У вартість туру не входить і ДОДАТКОВО оплачуються:
- з.д. проїзд Дніпро -Львів -Дніпро,
- вхідні квитки в туристичні об’єкти.
 
Вартість вхідних квитків у туристичні об’єкти:
Національний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестейської битви”: загальний, пенсійний – 20 грн./особи,, студентський, учнівський – 10 грн./особи;
Дубненський замок: загальний, пенсійний – 10 грн./особи,, студентський, учнівський – 6 грн./особи;
Тараканівський форт: загальний – 20грн./особи;
Луцький замок: загальний, пенсійний – 20 грн./особи, студентський, учнівський – 10 грн./особи;
Літературно-меморіальний музей-садиба Лесі Українки: загальний, пенсійний – 30 грн./особи, студентський, учнівський – 15 грн./особи;